Szentes Kupa 4.forduló 

Szervező:
Szentes Városi Modellező Klub
Szabó László-Klenoczki László
Időpont:
Új Időpont!!!
2019. november9. /szombat/ (tartalék nap 10. vasárnap)
Helyszín:
Szentes-Lapistó
Megközelítés:
A szokásos útvonalon.
Nevezési díj:
Kategóriánként és személyenként 4.000 Ft /felnőtt, 2.000 Ft /ifjúsági/
F1H: 3.000.Ft /felnőtt/ 1.500Ft /ifjúsági/

Nevezési határidő utáni nevezés esetén a nevezési díj 2000 Ft-tal több!!
Díjak:
Kategóriánként az első három helyezettet díjazzuk.
Óvás:
A csapatkapitány az esemény megtörténte után legkésőbb 15 perccel tehet 5.000 Ft
óvási díj befizetése mellett, a főbírónál.
Nevezés:
2019. oktober 30.-ig
Szálláslehetőség:


Egyéb info:
Figyelem: a repülőtéren kempingezni nem lehet!!! A repülőtéren gépkocsival és motorral csak a kijárt utakon közlekedve lehet a starthelyet megközelíteni reggel a verseny kezdete előtt egyébként a verseny ideje alatt a gépkocsival és motorral való közlekedés tilos!Ennek be nem tartása a versenyből való kizárást vonja maga után! A repülőtéren tüzet gyújtani tilos!
A repülőtéren semmilyen szemét, egyéb hulladék nem maradhat!
Program:
9:00-ig jelentkezés a versenyirodán ,9.45-ig a verseny megnyitása
10.00-tól 1-5 startok lebonyolítása (első start 240mp. 2,3,4,5.start 180mp., F1H mind az öt 120mp.)
16.00-tól Döntők-eredményhirdetés.

Kiválasztom magam ebből a listából: 

F1A

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Halász-Szabó István   HUN HUN 1981
2. Horváth Tamás   HUN HUN-3078
3. Krasznai Dávid   HUN 2283
4. Bottyán Viktor   HUN HUN-246
5. Sárkány Ágoston   HUN HUN-4302
6. Horváth Szabolcs   HUN HUN-3279
7. Sarusi Kiss Balázs   HUN HUN-069
8. Vernyik László   HUN HUN-0426
9. Nagy Csaba   HUN HUN 1742
10. Krasznai József   HUN 0241
11. Bottyán Gábor   HUN HUN-1100
12. Opálka István J HUN HUN-5387
13. Csikár Imre Móric J HUN HUN-5592
14. Halász-Szabó Levente J HUN HUN-5727
 

F1B

# Név Junior Ország FAI licensz
 

F1C

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Zsengellér Gábor   HUN HUN-0178
 

F1Q

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Kocsis István   HUN HUN-0589
3. Milák Gábor   HUN HUN 4303
4. Jancsó András   HUN HUN 1196
5. Kertész Gábor   HUN HUN-4947
6. Búzás András   HUN Hun 595
 

F1H

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Ludányi István   HUN HUN-243
2. Bottyán Gábor   HUN HUN-1100
3. Opálka István J HUN HUN-5387
4. Csikár Imre Móric J HUN HUN-5592