Hortobágy Kupa 

Szervező:
Debrecen Városi Modellező Klub
Időpont:
2019. szeptember 7. /szombat/ (tartalék nap 8. vasárnap)
Helyszín:
Földes – volt katonai repülőtér
Megközelítés:
A verseny helyszíne megközelíthető a 42 sz. főúton Földes és Berettyóújfalu között a 26 és 27 km. szelvény között a főút keleti oldalán. GPS: N 47°16’53,51” E 21°23’40,50”
Nevezési díj:
Kategóriánként és személyenként 4.000 Ft /felnőtt, 2.000 Ft /ifjúsági/
F1H: 3.000.Ft /felnőtt/ 1.500Ft /ifjúsági/

Nevezési határidő utáni nevezés esetén a nevezési díj 2000 Ft-tal több!!
Díjak:
Kategóriánként az első három helyezett serleget kap, amennyiben legalább 5 fő elindul.
Óvás:
A csapatkapitány az esemény megtörténte után legkésőbb 15 perccel tehet 5.000 Ft
óvási díj befizetése mellett, a főbírónál.
Nevezés:
2019. szeptember 05-ig
Szálláslehetőség:
www.foldes.hu

Egyéb info:
Figyelem: a repülőtéren kempingezni nem lehet!!! A repülőtéren gépkocsival és motorral csak a kijárt utakon közlekedve lehet a starthelyet megközelíteni reggel a verseny kezdete előtt egyébként a verseny ideje alatt a gépkocsival és motorral való közlekedés tilos!Ennek be nem tartása a versenyből való kizárást vonja maga után! A repülőtéren tüzet gyújtani tilos!
A repülőtéren semmilyen szemét, egyéb hulladék nem maradhat!
Program:
10:00-ig jelentkezés a versenyirodán ,10.45-ig a verseny megnyitása
11.00-tól 1-5 startok lebonyolítása (első start 240mp. 2,3,4,5.start 180mp., F1H mind az öt 120mp.)
18.30-tól Döntők-eredményhirdetés.

Kiválasztom magam ebből a listából: 

F1A

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Varró Krisztián   HUN HUN-3087
2. Szijjarto Szilard   HUN HUN
3. Guti József   HUN HUN0145
4. Nótáros Attila   HUN HUN0333
5. Vasas György   HUN HUN0144
6. Árendás Károly   HUN 1300
7. Krasznai József   HUN HUN 241
8. Bottyán Viktor   HUN HUN-246
9. Sárkány Ágoston   HUN HUN-4302
10. Horváth Szabolcs   HUN HUN-3279
11. Sarusi Kiss Balázs   HUN HUN-069
12. Vernyik László   HUN HUN-0426
13. Nagy Csaba   HUN HUN 1742
14. Klenoczki László   HUN HUN-4848
15. Krasznai Dávid   HUN HUN-2283
16. Bottyán Gábor   HUN HUN-1100
17. Opálka István J HUN HUN-5387
18. Csikár Imre Móric J HUN HUN-5592
19. Buzás András   HUN HUN-595
 

F1B

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Kocsis István   HUN HUN-0589
3. Krasznai József   HUN HUN 241
4. Somogyi Ottó   HUN 0388
 

F1C

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Bauer Balázs   HUN HUN-384
2. Zsengellér Gábor   HUN HUN-0178
3. Patócs László   HUN HUN-387
4. Szécsényi János   HUN 0070
5. Bauer Soma   HUN HUN-3656
6. Szécsényi János   HUN 3550
 

F1Q

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Kocsis István   HUN HUN-0589
3. Milák Gábor   HUN HUN 4303
4. Jancsó András   HUN HUN 1196
5. Kertész Gábor   HUN HUN-4947
6. Buzás András   HUN HUN-595
 

F1H

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Varró Krisztián   HUN HUN-3087
2. Molnár István   HUN 228
3. Mórocz Péter   HUN HUN-0909
4. Barta Béla   HUN HUN-218
5. Horváth Szabolcs   HUN HUN-3279
6. Ludányi István   HUN HUN-243
7. Rémai Jonatán J HUN HUN-5991
8. Fürjes Gergely J HUN HUN-5388
9. Opálka István J HUN HUN-5387
10. Guti Réka J HUN HUN-5593
11. Szőke Kings J HUN HUN6159