Szentes Kupa II. III. Forduló  

Szervező:
Szentes városi modellező klub & Szabó László
Időpont:
2019 Augustus 10 Szombat
2019 Augustus 11 Vasárnap
Helyszín:
Szentes - Lapistó
Nevezési díj:
Felnőtt kategória 4000ft
Ifi kategória 2000ft
Díjak:
Kategóriánként az első három helyezetjét díjazzuk.
Óvás:
Az esemény után maximum 15 perccel 4000ft óvási díj ellenében Klenoczki László főbirónál lehet.
Nevezés:
A weblapon
Szálláslehetőség:
Egyénileg
Egyéb info:
A versenyen mindenki részt vehet aki a szabályoknak megfelelő modellel és MMSZ tagsággal rendelkezik.

SZENTES KUPA III. forduló 2019 Augustus 11 VASÁRNAP REGGEL KORAI KEZDÉS!!!!!!
Program:
Augusztus 10 szombat
Regisztráció 10 -12 ig
1 start 13- 14 ig F1ABCQ 180 F1H 120
2 start 14- 15 ig F1ABCQ 180 F1H 120
3 start 15- 16 ig F1ABCQ 180 F1H 120
4 start 16- 17 ig F1ABCQ 180 F1H 120
5 start 17- 18 ig F1ABCQ 240 F1H 180


Döntő 19.00


Kiválasztom magam ebből a listából: 

F1A

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Nótáros Attila   HUN HUN0333
2. Horváth Tamás   HUN HUN-3078
3. Horváth Szabolcs   HUN HUN-3279
4. Sarusi Kiss Balázs   HUN HUN-069
5. Ludányi István   HUN HUN-243
6. Vernyik László   HUN HUN-0426
7. Klenoczki László   HUN HUN-4848
8. Lipcsei Sándor   HUN Hun 4795
9. Krasznai József   HUN 0241
10. Krasznai Dávid   HUN HUN-2283
11. Bottyán Gábor   HUN HUN-1100
12. Opálka István J HUN HUN-5387
13. Csikár Imre Móric J HUN HUN-5592
14. HOLZLEITNER Rudi   HUN AUT 4300400075
 

F1B

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Somogyi Ottó   HUN 0388
3. Krasznai József   HUN 0241
 

F1C

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Zsengellér Gábor   HUN HUN-0178
2. Szécsényi János   HUN 0070
3. ifj. Szécsényi János   HUN 3550
 

F1Q

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Milák Gábor   HUN HUN 4303
3. Jancsó András   HUN HUN 1196
4. Kertész Gábor   HUN HUN-4947
5. Búzás András   HUN Hun 595
 

F1H

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Varró Krisztián   HUN HUN-3087
2. Dr.Németh László   HUN 1726
3. Kerner Ferenc   HUN HUN-314
4. Horváth Szabolcs   HUN HUN-3279
5. Fürjes Gergely J HUN HUN-5388
6. Opálka István J HUN HUN-5387
7. Guti Réka J HUN HUN-5593